O mnie/Współpraca


Cześć!

Jestem Sylwia i cieszę się, że tu zawędrowałeś/aś.

Kim jestem?

Młoda kobieta, która w trakcie obrony swojego licencjatu (z pedagogiki) jeszcze nie wiedziała, że pod sercem nosi nowe życie. Alicja Kornelia pojawiła się na świecie w 2016 roku i jak każda mama twierdzę, że był to wyjątkowy dzień – ale u nas jest to także magiczna (i jakże prosta do zapamiętania) data – 8 marca, czyli Dzień Kobiet.

Mogłabym Was przekonywać, że jestem szalona, energiczna i pewna siebie. W końcu czy nie takie osoby są uzmysłowieniem sukcesu? Ja jednak zamiast kobietą sukcesu wolę być... autentyczna. Dlatego do słów, które mnie opisują zaliczam: spokój, wrażliwość i nieśmiałość. Tak, z tymi cechami też można być szczęśliwym i sprawdzać się w tym, co się robi.

Macierzyństwo nie zamknęło mnie w domu. Pragnę szczęścia dla córki, ale także szczęścia i spełnienia dla... siebie. Tak, jestem egoistką. Pisanie od zawsze było moją wielką pasją. Mam na swoim koncie wiersze, opowiadania, bajki – wszystko pisane do szuflady. A ten blog jest moim czwartym – i pierwszym, który ma taką moc! I wierzę, że każda mama-kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

Od niedawna dołączyłam do grona pracujących mam, a Ala do dzieci, uczęszczających do żłobka. Stąd o tym na blogu jest pełno informacji. Poza tym uwielbiam pisać o - karmieniu piersią, świadomym wychowywaniu. Zauważyłam też, że sporo miejsca poświęcam porodowi i szpitalom - bardziej w pozytywnym aspekcie niż kierują to media. 

Co znajdziecie na moim blogu? 

Prawdziwe życie, ujęte w 7 kategoriach:

1. Moim zdaniem – parenting (i nie tylko) pisany bardzo subiektywnie. Bez upolityczniania wpisów. Tu znajdziecie moje zdanie nawet, jeśli wiem, że część z Was może myśleć trochę inaczej.

2. Kobieta – miejsce, w którym możesz zadbać o siebie.

3. Oszczędna – pieniądze są ważne, aby realizować swoje marzenia, ale... tutaj pokazuje Wam jak można zrobić coś mniejszym kosztem. Albo jak zaoszczędzić pieniądze. Albo jak je zdobyć. Pojawią się także recenzję produktów tych z „niższej” lub „średniej półki” - sprawdzę, które tańsze produkty nie odstają jakością od tych droższych, a na których jednak nie oszczędzać.

4. Ciąża i poród – wszystko o okresie zanim na świecie pojawi się dziecko. Jeśli jesteś w ciąży to jest to idealne miejsce dla Ciebie. A być może chcesz powspominać?

5. Dziecko – wszystko to, co dotyczy dziecka... już na świecie.

6. Przepisy, recenzje – nie, nie będę na siłę udowadniać, że jestem idealna we wszystkim, co robię. Gotowanie nigdy nie było moją mocną stroną, zatem skoro wrzucam jakiś przepis to oznacza to, że jest to na tyle proste, że każdy da radę. Znajdziecie tu także recenzje produktów, dzięki którym moje życie jako mamy i kobiety jest prostsze.

7. Konkursy – coś co sama jako kobieta i mama uwielbiam. Kto z nas nie lubi wygrywać? Tutaj znajdziecie linki do aktualnych i archiwalnych konkursów. Jeśli masz ochotę spróbować swoich sił i zgarnąć gadżet dla siebie, czy dziecka to sprawdź, czy obecnie organizuję konkurs.


Współpraca

Chcesz mnie poznać lepiej? Wierzysz w mój potencjał? Twój produkt/usługa pasuje do mojego bloga? Napisz do mnie na mlodamamaopowiada@gmail.com lub wyślij wiadomość na moim fanpage'u na facebook'u (klik). Może uda nam się stworzyć ciekawy projekt!?

Oferuję:

-artykuł sponsorowany wraz z promocją na Facebook'u i Instagramie 
-wpis na fanpage'u
-wspólną organizację konkursów
-inne


Aktualne statystyki (styczeń 2017):
Zapraszam do kontaktu ze mną: mlodamamaopowiada@gmail.com lub poprzez moją stronę na facebooku - klik.

Do tej pory współpracowałam z: