O mnie/Współpraca


Cześć!

Jestem Sylwia i cieszę się, że tu zawędrowałeś/aś.

Kim jestem?

Młoda kobieta, która w trakcie obrony swojego licencjatu (z pedagogiki) jeszcze nie wiedziała, że pod sercem nosi nowe życie. Alicja Kornelia pojawiła się na świecie w 2016 roku i jak każda mama twierdzę, że był to wyjątkowy dzień – ale u nas jest to także magiczna (i jakże prosta do zapamiętania) data – 8 marca, czyli Dzień Kobiet.

Mogłabym Was przekonywać, że jestem szalona, energiczna i pewna siebie. W końcu czy nie takie osoby są uzmysłowieniem sukcesu? Ja jednak zamiast kobietą sukcesu wolę być... autentyczna. Dlatego do słów, które mnie opisują zaliczam: spokój, wrażliwość i nieśmiałość. Tak, z tymi cechami też można być szczęśliwym i sprawdzać się w tym, co się robi.

Macierzyństwo nie zamknęło mnie w domu. Pragnę szczęścia dla córki, ale także szczęścia i spełnienia dla... siebie. Tak, jestem egoistką. Pisanie od zawsze było moją wielką pasją. Mam na swoim koncie wiersze, opowiadania, bajki – wszystko pisane do szuflady. A ten blog jest moim czwartym – i pierwszym, który ma taką moc! I wierzę, że każda mama-kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

Od niedawna dołączyłam do grona pracujących mam, a Ala do dzieci, uczęszczających do żłobka. Stąd o tym na blogu jest pełno informacji. Poza tym uwielbiam pisać o - karmieniu piersią, świadomym wychowywaniu. Zauważyłam też, że sporo miejsca poświęcam porodowi i szpitalom - bardziej w pozytywnym aspekcie niż kierują to media. 

Co znajdziecie na moim blogu? 

Prawdziwe życie, ujęte w 6 kategoriach:

1. Ciąża i poród – wszystko o okresie zanim na świecie pojawi się dziecko, a także o porodzie. Jeśli jesteś w ciąży to jest to idealne miejsce dla Ciebie. A być może chcesz powspominać? W tej kategorii możesz poczytać m.in. o FAS, czyli szkodliwości alkoholu w ciąży, obecności studentów przy porodzie oraz o tym, czy wzywać karetkę do porodu.

2. Wychowanie – a w domyśle – świadome wychowanie. W tej kategorii podpowiem Ci o co zadbać, by Twoje dziecko dobrze się rozwijało. Czy wiesz np. czym jest zespół dziecka potrząsanego oraz dlaczego należy wybudzać noworodka na karmienie? Właśnie, jeśli chodzi o karmienie to w tej rubryce także będzie sporo o tym – o karmieniu piersią, którego jestem wielką fanką i karmię nadal moją półtorej roczną Alę.

3. Pracująca mama – jako że niedawno sama wróciłam do pracy to w tej kategorii znajdziesz wszystko co może zainteresować Cię, jeśli rozważasz powrót na rynek pracy – zaczynając od podjęcia decyzji „Wracać-nie wracać?” aż po organizację, wybór opieki dla dziecka oraz mnóstwo informacji o żłobkach - z punktu widzenia mamy i pedagoga.

4. Polecam – znajdziecie tu informacje o tym, co z ręką na sercu mogę Wam polecić. Nie tylko konkretne produkty, ale rozwiązania, czy miejsca na wyjazdy.

5. Konkursy – coś co sama jako kobieta i mama uwielbiam. Kto z nas nie lubi wygrywać? Tutaj znajdziecie linki do aktualnych i archiwalnych konkursów. Jeśli masz ochotę spróbować swoich sił i zgarnąć gadżet dla siebie, czy dziecka to sprawdź, czy obecnie organizuję konkurs.

6. Inne – jako, że ciągle się rozwijam, w moim życiu co chwilę coś się dzieje, a i mały szkrab dostarcza mi kolejnych inspiracji to być może powstaną wpisy w zupełnie nowej tematyce? Dopóki nie będzie ich na tyle dużo by utworzyć nową kategorię znajdziecie je w tym miejscu.

Współpraca

Chcesz mnie poznać lepiej? Wierzysz w mój potencjał? Twój produkt/usługa pasuje do mojego bloga? Napisz do mnie na mlodamamaopowiada@gmail.com lub wyślij wiadomość na moim fanpage'u na facebook'u (klik). Może uda nam się stworzyć ciekawy projekt!?

Oferuję:

-artykuł sponsorowany wraz z promocją na Facebook'u i Instagramie 
-wpis na fanpage'u
-wspólną organizację konkursów
-inne


Aktualne statystyki (luty 2018):
Zapraszam do kontaktu ze mną: mlodamamaopowiada@gmail.com lub poprzez moją stronę na facebooku - klik.

Do tej pory współpracowałam m.in. z: