Niezapomniane przyjęcie urodzinowe w Białymstoku

9/21/2018


Planując przyjęcie urodzinowe dla dziecka warto zadbać o to, aby było pełne zabaw i radosnego gwaru. Fabryka Misia w Białymstoku pozwala urządzić urodziny jak ze świata bajek i fantazji, które długo zapadną w pamięć wszystkim dzieciom i rodzicom.

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko mogło spędzić swoje urodziny w wyjątkowy sposób. W końcu każdy z nas na wspomnienie ulubionych zabaw dzieciństwa uśmiecha się z nostalgią. Właśnie dlatego każde dziecko zasługuje na przyjęcie urodzinowe, które będzie wspominać latami. Jeśli pragniesz zorganizować swojemu maluchowi przyjęcie jak ze świata bajek i fantazji, zarezerwuj wyjątkowe urodziny w Fabryce Misia w Białymstoku.Dlaczego warto organizować przyjęcia urodzinowe na sali zabaw?

Jeszcze jako studentka pedagogiki, pracowałam na sali zabaw jako animator przyjęć urodzinowych. Chociaż wówczas macierzyństwo było dla mnie odległą wizją, już wtedy myślałam, że i dla mojego dziecka będę chciała organizować urodziny właśnie w takich miejscach. Dlaczego? 

 • Zajęcie się dużą grupą dzieci (zwłaszcza młodszych) nie zawsze jest łatwe. Organizując przyjęcie urodzinowe w domu, musisz znaleźć czas zarówno na przygotowanie posiłków, jak i na pilnowanie dzieci – takie urodziny często dzieci wspominają dobrze, natomiast dla rodziców jest to głównie źródło stresu. 
 • Możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół dziecka – część z was ma pewnie duże domy, ale wielu mieszka też w mieszkaniach, w których nawet w największym pokoju ciężko jest znaleźć miejsce do swobodnej zabawy dla dziesięciorga, czy piętnaściorga dzieci. A jeśli Twoje dziecko ma właśnie tylu przyjaciół? Czy musi wybierać między zaproszeniem Kasi z przedszkola, Zosi z podwórkowych zabaw i Asi z dodatkowych zajęć angielskiego? 

 • Oszczędność czasu – zarówno jeśli chodzi o organizację przyjęcia, przygotowanie posiłków, zaproszeń – w tym wszystkim wyręczą nas pracownicy sali zabaw. A po urodzinach zamiast ogarniać powstały bałagan, będziemy mogli razem z dzieckiem cieszyć się rozpakowaniem prezentów, czy wspominaniem świetnej zabawy. 
 • Niezapomniana przygoda i świetna zabawa – to coś, co trudno nam odtworzyć w domu. Nawet jeśli wyszukamy ciekawe zabawy, ogranicza nas powierzchnia mieszkania i często brak odpowiednich sprzętów. Na salach zabaw dzieci korzystają zarówno z niespotykanych w domu zabawek, jak i uczestniczą w konkursach i zabawach, organizowanych przez animatorów. Jak dokładnie mogą wyglądać takie urodziny? Zobaczcie sami: 

Najlepszy prezent urodzinowy dla Twojego dziecka

Urodziny w Fabryce Misia to wspaniała impreza urodzinowa, która zapewni niezapomniane atrakcje zarówno dla maluchów, jak i większych dzieci (do 12 lat). Właściwie niczym nie musisz się przejmować - organizacją zajmą się animatorzy: od zaproszeń urodzinowych po przekąski, napoje I niespodziankę dla jubilata. Wszystkie dzieci uczestniczące w przyjęciu skorzystają z wielu atrakcji, takich jak np. konkursy urodzinowe. W zależności od wybranego pakietu urodzinowego na dzieci czeka dyskoteka, malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady i wiele innych aktywnych rozrywek.

Centrum zabaw Fabryka Misia oferuje szeroki wybór niespotykanych nigdzie indziej rozrywek, a do dyspozycji dzieci są bezpieczne i markowe zabawki. Przestrzeń pełna jest wyjątkowych atrakcji w unikatowych i różnorodnych tematycznie salach, których nie ma żadne inne centrum dla dzieci w Białymstoku. Do dyspozycji jest m.in. Sala Księżniczek ukochana przez dziewczynki, Sala Piratów dla małych łowców przygód, Sala Misia, Sala Stadion, Sala Dżungla, Sala Disney i Sala Morska.

Przyjęcie urodzinowe może wspierać kreatywność i rozwój dzieciPrzyjęcia urodzinowe w Fabryce Misia w Białymstoku to wydarzenia nastawione na rozwijanie wielu umiejętności psychomotorycznych, takich jak aktywność ruchowa, zręczność, kreatywność i umiejętności społeczne. Służą do tego m.in. trampoliny, zjeżdżalnie, spidertower, armatki ciśnieniowe, funfloor-interaktywna podłoga, karuzela, ściany do malowania, baloniada, maszyna do własnoręcznego robienia pluszowych misiów czy bar z napojami i przekąskami.

To także przede wszystkim wspaniała zabawa i bezpieczeństwo, nad którymi czuwają wykwalifikowani animatorzy i bezpieczne urządzenia wyposażone w anty-urazowe zabezpieczenia. Rodzicie mogą dyskretnie obserwować dzieciaki podczas zabawy w specjalnie dla nich przygotowanej Sali Rodziców z przeszklonymi ścianami.

Urodziny w Fabryce Misia to duża wygoda dla rodziców, którzy rzeczy takie jak zaproszenia urodzinowe, scenariusz zabaw i opiekę nad maluchami mogą powierzyć animatorom. Chcesz dowiedzieć wszystkiego na temat oferty przyjęcia urodzinowego w Fabryce Misia w Białymstoku? Poczytasz o niej na: https://fabrykamisia.pl/.Organizowaliście urodziny dla Waszych dzieci na salach zabaw? Jak wspominacie ten dzień? Może dodalibyście od siebie jeszcze jakieś zalety takich przyjęć? Chętnie poczytam Wasze spostrzeżenia w komentarzach.

You Might Also Like

10 komentarze

 1. U nas takie imprezy jeszcze przed nami ale za jakiś czas się zacznie 😊.

  OdpowiedzUsuń
 2. \Widać, że udana impreza. Piękne miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te dekoracje, jednak ten wielki miś może przerażać najmniejsze dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wnętrza - ale ja jakoś nie jestem przekonana do organizacji takich imprez. Urodziny Bąbla spędzamy w gronie rodzinnym - zapraszamy jeszcze dziadków i chrzestnych - i zupełnie nie spieszy mi się do zapewniania rozrywki całej dziecięcej ekipie z przedszkola. Myślę, że to trochę taka moda - a nie faktyczna potrzeba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie. Faktycznie niezapomniane urodziny. Każde dziecko byłoby szczęśliwe z takich urodzin

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieci miały zorganizowane przyjęcie na sali zabaw, wielka radość dla dzieci, a dla rodziców wygoda. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. WOW! Wspaniałe miejsce! Dzieci na pewno wychodzą stamtąd zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 8. 48 year old Business Systems Development Analyst Esta Cater, hailing from Picton enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Ghost hunting. Took a trip to St Mary's Cathedral and St Michael's Church at Hildesheim and drives a Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. post

  OdpowiedzUsuń