Konkurs w 3 słowach - wygraj zestaw "Sweet fun" od Canpol babies

3/17/2018

Jakim jesteś rodzicem, babcią, dziadkiem, ciocią? Co Cię charakteryzuje? Odpowiedz w 3 słowach i wygraj zestaw „Sweet fun” od Canpol babies.

Jaką mamą jest Młoda Mama?

Spokojnie, moja odpowiedź nie bierze udziału w konkursie. Jednak może pomoże Wam zobrazować jak może wyglądać odpowiedzieć na konkursowe pytanie. A być może ktoś jest ciekawy jakie 3 najważniejsze swoje cechy wskażę:

 1. Wyrozumiała - Nie wymagam od Ali bycia idealnym, cichym, spokojnym i świetnie rozwiniętym dzieckiem. Rozumiem jej nastroje. Wiem, że może nie radzić sobie z tym, że nie potrafi posadzić lali na nocnik. A wtedy odreagowuje swoje emocje tak jak potrafi. Czyli się wścieka i rzuca lalką. Rozumiem też, że czasem się boi. Na przykład, gdy obcy pan mówi do niej podczas jazdy w autobusie. Albo gdy wchodzimy do żłobka i zastaje nową opiekunkę. Rozumiem, że nie na wszystko jest gotowa i nie zmuszam jej do siadania na nocniku.
 2. Świadoma – nie mylić z idealna. Staram się sporo czytać, być na bieżąco z tym co jest dobre dla dzieci, a czego unikać. O pewnych kwestiach dowiedziałam się nieco później. Tak było na przykład ze szkodliwością zastępowania gondoli nosidełkiem podczas spacerów. Wymieniać mogłabym długo, ale na szczęście równoważy się to z tym, czego udało mi się przypilnować. 
 3. Na luzie – w tych sytuacjach, w których można sobie na to pozwolić. Nie przejmuję się brudną podłogą podczas zabawy mąką. Gdy Ala koniecznie chce sama umyć ręce wiem, że zachlapie sobie bluzkę. Ale wiem też, że w szafce czeka kilka innych na przebranie.

A Ty? Jaką jesteś mamą? Jakim jesteś tatą? A może babcią, dziadkiem, ciocią? Opisz w 3 słowach, krótko uzasadnij i wygraj.


Regulamin konkursu

ZADANIE KONKURSOWE – Napisz 3 słowa, które określają to jakim jesteś rodzicem, dziadkiem, ciocią itp. Odpowiedź możesz krótko uzasadnić.

Jak zwykle zadanie możecie wykonać na Facebooku – w komentarzu pod plakatem lub wysłać na maila – mlodamamaopowiada@gmail.com

Konkurs przeznaczony także dla przyszłym rodziców czy dziadków – w końcu już w ciąży nawiązujemy więź z dzieckiem.

Prace będą publikowane na bieżąco w tym wpisie.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 17.03. do 31.03. do końca dnia.

Nagroda w konkursie przyznawana jest przez organizatora. Organizatorem jest właścicielka bloga Młoda mama pisze, a sponsorem nagrody Canpol babies. Nagrodą są 2 zestawy (dla 2 różnych osób) składające się z butelek, kubków oraz smoczka.

Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej 3 marca w tym wpisie. Zwycięzcy mają 3 dni od momentu ogłoszenia wyników na podanie danych do wysyłki (mailowo lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku) – imię i nazwisko, adres wysyłki, adres mailowy, numer telefonu.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzonego naruszenia.

Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udziału w konkursie przy pomocy kilku kont użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używania w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
e)plagiatu pracy konkursowej.

Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.


Wszystkich uczestników konkursu zapraszam do polubienia fanpage' a organizatora (Młoda mama pisze) oraz sponsora (canpol babies).

Powodzenia

Zgłoszenia:

1. Magda Kania

Jestem Rodzicem..
* Opiekuńczym,
* Kochającym,
Hmmm...ogólnie mam nadzieję, że * Dobrym 😊

2. Wioleta Giżycka

🎀 Ofiarująca 🎀
🎀 Opiekuńcza 🎀
🎀 Otulająca

3. Dominika Dyjak

Jestem rodzicem:
Zwariowanym - bo każdy musi troszke powariowac z dzieckiem
- opiekuńczym bo opiekuje sie swoją córeczka najlepiej jak potrafię
-wrażliwym bo gdy dzieje sie cos mojemu dziecko od razu sie martwie i reaguje

4. Agata Pęksyn

Normalnym, życiowym i otwartym

5. Karolina Wypenda

Jestem rodzicem
opiekuńczym , pomysłowym i rozsądnym

6. Sylwia Basa

😍 Nieidealnym - nikt nie jest idealny, bo czasem dam synkowi jeść rękami
😍 Opiekuńczym - gdy się boi u mnie w ramionach zawsze znajdzie opiekę
😍 Przyjacielskim - zawsze może ze mną porozmawiać o wszystkim

7. Elżbieta Milnikel

Głośnym
Kochającym
Przejmujący
Takim jestem rodzicem

8. Julka Dydak

Moje cechy charakteru jako rodzica to, cierpliwość, tolerancja i poczucie humoru. Potrzeba cierpliwości jest niezbędna i potrzebna, aby nie zwariować 😂 i w miarę spokojnie przygotować malucha do życia w społeczeństwie. Tolerancja... Bez tolerancji może wychowalibyśmy samoluba nie potrafiącego pójść na kompromis. Dziecko też ma swoje ego, nie tylko dorośli. Ostatnia cecha pozwoli nam się wyluzować w sytuacjach kiedy, chętnie potupało by się nogami ze złości. Pamiętam dużo takich sytuacji, np. degustacja mąki i kaszy na podłodze, czy też spróbowanie jedzonka z miski dla psa

9. Agnieszka Mendruń

Otulającym( niczym kocyk )
Kochającym ( serce bije w rytm miłości)
Edukacyjnym ( razem odkrywamy świat , uczymy jak być dobrym i jak przezwyciężyć strach i niepowodzenia )
10. Arek Monika Emilka Kubuś Sobczyk Mendruń

🌻 Zorganizowana
🌻 Kochająca 💙
🌻 Odpowiedzialna


11. Aneta Krajewska

Dumnym – z bycia mamą i ze swoich dzieci
Troskliwym – ich potrzeby są ważniejsze, niż moje
Przyjacielem – dla syna, przyjaciółką dla córki

12. Edyta Janusz

Kochająca, opiekuńcza, zorganizowana.

13. Patrycja Lipiak-Tokarska

Jestem rodzicem: przewrażliwionym lepiej jeden raz za dużo niż jeden za mało kochającym kocham córke najbardziej na świecie rozanielonym jak się mnie uśmiechnie to wymiękam


14. Ewelina Łukawska


-Kochającym
-Troskliwym
-słuchającym

15. Katarzyna Golebczyk

Jaką jestem ciocią:

cierpliwą

kreatywną

szaloną

Kiedy rodzicom moich siostrzenic wyczerpują się pokłady energii chętnie zajmuję się Lenka (lat6,5) i Hanią(lat2,5). Na wsi na Mazurach zawsze wesoło spędzamy czas. Dziewczynki są bardzo pogodne i grzeczne, lubią buszować w moim kuferku z biżuterią, wtedy dekorujemy nasze szyje biżuterią, na nadgarstki zakładamy bransoletki.

W jednej z szuflad mojej komody dziewczynki mają swoje kredki, farby i kartki do prac plastycznych. Tworzą fantastyczne prace. Zawsze chętnie wysłucham ich opowieści z życia przedszkolnego i kiedy dopisuje pogoda idziemy na rolki, rowery albo jeździmy na hulajnodze kontemplując z przyrodą. Później piknik nad jeziorem i wracamy zadowolone do domu :)

16. Marta Kafar

Jakim jestem rodzicem?
- niepowtarzalnym - na pewno nie ma drugiej takiej matki jak ja :) Każda z Nas jest niepowtarzalna i nie do podrobienia. Z czasem pojawi się też matka chrzestna, ale ona będzie inna niż ja.
- niecierpliwym - już od miesiąca nie mogę się doczekać jak maleńka będzie z Nami na świecie. Jak się nie rusza to ją pukam, aby dała znak, że u niej wszystko ok :) A jak już się pojawi u Nas to pewnie będę chciała, aby już mówiła, już chodziła, już wszystko rozumiała :)
- bezlitosnym - bo wiem, że swoją miłością mogę udusić i nie mam w tym umiaru :) A córeczkę już kocham nad życie, więc co to będzie jak pojawi się na świecie? :)

17. Daria Goliasz

Jestem ciocią:
1. Zaangażowaną - podczas zabawy i nauki z moją bratanicą angażuje " całą siebie". Chcę, aby wiedziała, że w danym momencie skupiam się na jej potrzebach, wykorzystuje jak najlepiej spędzony z nią czas.
2. Pomysłową - Moja bratanica wie ,że jak spędza czas z ciocią to nudy nie będzie :) zawsze wymyślam różnego rodzaju zabawy,wygłupiamy się,
" budujemy i rozwalamy" żartujemy, gramy. Jej uśmiech od ucha do ucha pokazuje mi, że jest zadowolona.
3. Cierpliwą - zły nastrój mojej bratanicy cierpliwie przeczekuję, ponieważ wiem,że dziecko ma prawo do wyrażania swoich uczuć,swojego niezadowolenia czy frustracji.
Także podczas zabawy " setny " raz w to samo, cierpliwie czekam,aż będzie chciała zmienić rodzaj zabawy :).

18. Monika Wołczyk

Jaką jestem przyszłą mamą?

1. Zapominalska - czy może mi ktoś przypomnieć dlaczego mam tyle karteczek przyklejonych na meblach? Synku czy to Ty pobierasz ze mnie zapasy lecytyny? Jeśli tak to wybaczam Ci, będziesz mądrzejszy od mamusi. Już od pierwszych dni dziele się z Tobą swoimi neuronami, wszyscy dookoła muszą mi wybaczyć że zapominam o urodzinach, imieninach, codziennych obowiązkach lub o zakupach ze sklepu. :)
2. Emocjonalna - nie wiem dlaczego, czy to Ty synku każesz mi się tak wzruszać na reklamach rajstop i bombonierek? Albo dlaczego każesz mi krzyczeć na Tatusia gdy zjadł nam cały słoik ogórków przeznaczonych na nocne oglądanie filmu? Zupełnie tego nie rozumiem, ale przecież nie muszę, prawda? ;)
3. Większa - kocham swój brzuszek od pierwszego dnia, kiedy zobaczyłam dwie kreski. Kocham go, bo wiem, że mieszka w nim najważniejsza osoba w moim życiu. Nie jestem w stanie już opisać tej miłości, a co dopiero będzie gdy zobaczę mojego synka. Brzuszek toruje mi drogę na ulicy, gdyż nagle wszyscy schodzą mi z drogi. Dziękuję brzuszku :) Będę tęsknić za moim większym rozmiarem.

19. Edyta Zygmunt Lewiccy

Jestem rodzicem, ciocią i chrzrtnomatka:
Jestem troskliwa, cierpliwa, kreatywna

20. Paulina Archacka

Jestem rodzicem:
Cierpliwym - szczególnie podczas marudzenia mojego synka potrzeba ogromnej ilości cierpliwości żeby nie zwariować
Przewrażliwionym - niekoniecznie jest to dobra cecha sama się na tym łapie ze za dużo myśle o wszystkim i wszystko analizuje, czytam a ostatecznie i tak robię jak uważam nie koniecznie książkowo choć tak bym chciała 😜
Kochającym - jako ze to moje pierwsze dziecko staram się być dobra matka która potrafi okazać swojemu dziecku jak bardzo go kocha nie tylko poprzez mówienie mu o tym ale także przez czyny.


21. Ewelina Olszewska

Jestem mamą:
- wytrwałą- nie poddaję się i już ponad 4 miesiące odciągam mleko laktatorem, aby karmić synka. Nie chciał ssać piersi, więc po wielu próbach pozostał tylko taki sposób karmienia. Także karmię piersią, lecz inaczej:)
- oczytaną- debiutuje w roli mamy i czytam wiele artykułów, porad na temat pielęgnacji i wychowywania dzieci:)
- zauroczoną- mój mały przystojniak zauroczył mnie sobą od pierwszych chwil życia i tak już zostało, zresztą widać to na zdjęciu:)


22. Ewelina Białowieżec

estem mamą: Wyrozumiałą- nie wymagam od mojego Synka, żeby był idealny i nie porównuję go do innych dzieci, Cierpliwą- staram się do niczego nie zmuszać Synka, nie przyspieszać niczego na siłę, szanować jego uczucia i gorszy humor, nie złościć się kiedy czasami nie słucha i nie zachowuje się idealnie, rozumiem, że dziecko ma do tego prawo, Kochającą- kocham mojego Synka nad życie

23. Justyna Cieślewicz

Niewyspaną lecz szczęśliwa i kochająca

24. Katarzyna Mleczko
Połowa pierwszej ciąży za mną i na razie jestem mamą nieobeznaną, leniwą i przerażoną tym, ile się już zmieniło w moim życiu - wolę nie myśleć co to się stanie za kilka miesięcy

25. Martyna Ogłoza
Naprawdę, nie mogłam się doczekać momentu, w którym moje dziecko będzie jadło coś innego niż mleko. Kiedy zaś to nastąpiło, zastanawiałam się, do czego mi było tak spieszno.
Bo temat okazał się nad podziw obszerny, a ja wówczas ledwie ogarniałam swoje posiłki. W dodatku Ono nie było zbyt chętne do próbowania nowych smaków i konsekwentnie odpychało każdą łyżeczkę, którą miało w polu widzenia. Bez względu na jej zawartość. Gardziło nawet grysikiem, który gotowałam ofiarnie przed wyjściem do pracy, wstawszy uprzednio o 6, żeby odciągnąć mleko, bo może jemu zasmakuje.
Gdzie tam.
Powiłam prawdziwie niezależną jednostkę ludzką, której jednym z pierwszych „dorosłych” posiłków był samodzielnie przeżuty i omamlany brzeg z włoskiej pizzy, ukradziony z talerza jednej z ciotek. Kiedy po tej dawce glutenu mojemu dziecku nie wyrosła trzecia ręka, trochę odetchnęłam. Zaczęłam proponować gotowane na parze warzywa w kawałkach, które Ono głównie rozgniatało w łapkach oraz zrzucało na ziemię. Robiłam kanapki z awokado – zielone było zdrapywane dziąsłami z upodobaniem, reszta lądowała na podłodze. Przez jakiś czas lepiłam kuleczki z ryżu, kaszy manny, jaglanki czy innych daktyli z amarantusem, ale przestałam, kiedy uświadomiłam sobie, że efekty mojej wytężonej pracy są traktowane z równą atencją, co garść ugotowanego bezwysiłkowo makaronu.
Byłam cierpliwa.
Bo wiedziałam, że niszczycielska faza musi minąć. I rzeczywiście, minęła: kiedy Ono usiadło samodzielnie i kupiliśmy wysokie krzesełko, zaczęliśmy jeść. Na talerze starałam się kłaść to samo (nie jest to łatwe, jeśli masz do nakarmienia niemowlę,ktore ma alergie ,a przy tym posiadasz minimum kulinarnej ambicji). Jedliśmy, Ono rozgniatało, podnosiło, macało i miętosiło. Z czasem coraz więcej produktów i potraw trafiało do buzi. A ja, uspokojona lekturą książek i wywiadów z ekspertami, powtarzałam sobie, że instynkt w moim dziecku wie, co dla niego dobre,co okazało się słuszne.

26. Edyta Wiśniewska

Jestem MAMĄ/RODZICEM która wyraza się natępującymi cechami :

- SZALONA - potrafię mimo zmęczenia i niewyspania skakać ,czołgać się, chować się, opowiadać bajki,śpiewać, tańczyć itd z dziećmi o każdej porze dnia i nocy !

- OPIEKUŃCZA - kocham swoje dzieci najbardziej na świecie, oddałaby za nie życie, są dla mnie całym światem więc dbam by nic złego się im nie przydarzyło

- SPEŁNIONA - bycie mamą nauczyło mnie wiele, i dało mi w końcu sens istnienia - bo mam dla kogo zyć, dla kogo wstawać i o kogo się troszczyć !

Młoda mama pisze bycie rodzicem początkowo przerażam, potem człowiek się oswaja a następnie pała szczęściem i nie wyobraża sobie życia bez dzieci !

27. Magdalena Madzik

Niewyspanym ale najszczęśliwszym pod słońcem. ☀️ Zorganizowanym w ogromnym chaosie jaki zapanował w domu po pojawieniu się maluszka. :) Zakochanym w moim ósmym cudzie świata 😘

28. Natalia Czaplińska

Otwarta- na pomoc i rady swoich bliskich, koleżanek znajomych. Niektóre rady mogą być na prawdę cenne i życiowe, nie zamykajmy się na pomoc ale...

Asertywna- nie dajmy sobie wmówić wszystkiego. Niektóre rady mogą być na prawdę durne i staroświeckie, najważniejsze to zdrowy rozsądek :)

Mocno kochająca- to najważniejsze i najpiękniejsze co możemy dać naszemu dziecku z wzajemnością- bezinteresowna, bezgraniczna miłość :)

29. Natalia Domańska

1) Nieidealnym- nie ma idealnych ludzi, rodziców też nie, każdy z nas popełnia błędy, szczególnie gdy zostajemy rodzicami po raz pierwszy, ale postaram się zrobić wszystko by moje błędy nigdy nie zrobiły krzywdy Dziecku
2) Cierpliwym- bycie rodzicem to bardzo ciężka praca, co chwilę jesteśmy wystawiani na próby, coś nam nie wychodzi, jest inaczej niż miało być, dlatego trzeba uzbroić się w niekończące się pokłady cierpliwości by to wszystko przetrwać
3) Uśmiechniętym- uśmiech to pierwsza forma nawiązania relacji z Maluszkiem, dzięki niemu przetrwamy nawet najcięższy dzień, a kiedy Maluch odwdzięczy się nam swoim pierwszym uśmiechem wtedy życie nabiera na nowo sensu. Poza tym niefajnie jest być smutasem :)

30. Magdalena Kordek

Trzy słowa jakie określają jaką jestem mamą dla swojego prawie trzy miesięcznego synka to:

SAMODZIELNA- doceniam rady innych, ale mimo wszystko od 1 dnia życia Czarka radzę sobie sama, i choć tak wiele dziewczyn potrzebuje pomocy swoich mam, ja od pierwszej chwili wiedziałam że chcę sama się z tym zmierzyć, i wyszło nam to na dobre.

ROZSĄDNA- kocham najmocniej na świecie mojego Myszorka, ale nie pieszczę się nad nim, 2 godzinny spacer, leżenie samemu na kanapie, kilkudniowa wycieczka w pierwszych miesiącach życia. Czarek nie może być mięczakiem, ma być zahartowany, zdrowy, samodzielny, bo niestety nie można wisieć na nim 24 godz na dobę, bo i on i ja szybko byśmy powariowali

KOCHAJĄCA- nieprzespanie całej nocy od kilku miesięcy, wymuszanie laktacji kiedy wydawało się to niemożliwe, przebieranie, całowanie, bawienie, śpiewanie, DUŻO. Ale mogłabym zrobić jeszcze milion rzeczy więcej tylko po to żeby zobaczyć ten szczery uśmiech na jego buźce

31. Karolina Sala

JESTEM MAMĄ:

1. OGARNIĘTĄ- ale nie wszystko wiedzącą, bo przecież bycia rodzicem uczymy się przez całe życie. W dodatku to nie jest rzemiosło, które można opanować i którego można się wyuczyć. Błąd to przyjaciel każdego rodzica , zwłaszcza debiutującego!

2. ZDETERMINOWANĄ- staram się trzymać swoich własnych zasad, ale nie za wszelką cenę. Serce matki czasem wymięka, ale satysfakcja ze spełnionych celów jest naszą rodzicielską koroną!

3. NA CZASIE- co nie oznacza, że biegam za modą i trendami, a raczej wiem, co słychać u mojego dziecka, co go smuci, co uszczęśliwia. Chcę za nim nadążać, "być na czasie" z jego rozwojem, myślami, problemami i marzeniami!

32. Magda Banaszak

Jestem mamą :

Kreatywną
Cierpliwą
Wiecznie niewyspaną

33. Małgorzata Burlidu

Dążę do tego, by być mamą:

M-ądrą - staram się podejmować decyzje, które w dłuższej perspektywie przyniosą pozytywne rezultaty. Wychowam szczęśliwego, pewnego siebie, zaradnego, moralnego i wspaniałego człowieka.

O-oddaną - w 100%, zawsze i wszędzie chcę BYĆ Z I DLA DZIECKA.

C-haryzmatyczną - dojść do perfekcji w przekazywaniu dziecku najważniejszych wartości, zasad i podstaw bezpieczeństwa:). Poprzez jedno zdanie, słowo, spojrzenie, gest skłonić malucha do właściwego postępowania. Pozwoli mi to zaoszczędzić wiele cennego czasu i energii.

34. Sylwia Klichowska

JAKĄ MAMĄ JESTEM:

a) PRZESTRASZONĄ:

Zdecydowanie ta rola mnie pochłonęła,

I każda obowiązków chwila mnie wchłonęła,

Wszak z każdym obowiązkiem się stresuje,

Strach przed krzywdą mnie tak paraliżuje.

Staram się to przezwyciężyć i chyba działa,

Bo moja mama pewnego dnia mi powiedziała,

Że w porównaniu z pierwszym dniem szaleje,

Nie jestem przestraszona, co się ze mną dzieje ?

Choć czas mija, to mój strach wciąż się ukrywa,

W każdej trudniejszej sytuacji na nowo odkrywa,

Bo opieka nam maluszkiem to ciężka jest sprawa,

To poważne decyzje, a nie tylko fajna jest zabawa.b) WRAŻLIWĄ:

Zdecydowanie wrażliwość w zabawach przeszkadza,

Kiedy patrzę na córeczkę, gdy ledwo się przechadza,

Stawia pierwsze kroki, czy swoje ząbki nam pokazuje,

To ja czyli wrażliwa mama, łez swoich już nie opanuje !

Jestem wrażliwa na piękno, lecz moja córka to już wie,

Kiedy mama spędza z nią czas, to wrażliwe są wszak dnie,

Bo każda nowa rzecz, zachwyca mnie każda nowa mina,

Bo chwila ta... same piękno ukryte w sercu jej przypomina.

Jestem wrażliwą mamą i wcale tego w świecie nie ukrywam,

Przez co uznania mojej mamy w rodzinie naszej już zdobywam,

Jest zachwycona, bo nie jestem obojętna na jej wychowanie,

A wychowanie... jak wiadomo, to ważne dla rodziców zadanie.c) OPIEKUŃCZĄ:

Przede wszystkim opieka, z oczu wcale córeczki nie spuszczam,

W najmniejsze zakamarki wzrokiem za dzieckiem zapuszczam,

Bo jestem opiekuńczą mamą, na spacery często razem chodzimy,

A kiedy przychodzi taka pora, w dzień razem w łóżku też śpimy.

Chodzimy na zakupy, mama córeczkę zawsze pięknie tak ubiera,

Bo wszystko co najlepsze opiekuńcza mama córeczce już wybiera,

I choć może to nie dobrze, bo trochę swobody dziecko potrzebuje,

To ja jej ją daje... a swoim zachowaniem mała wciąż tak zaskakuje.

Opiekuńczość to moje drugie imię, i każdy ze znajomych to wie,

Dlatego szydercze uśmiechy w każdej wolnej chwili wciąż mi śle,

Cóż ja poradzę, skoro taka ma natura i opiekować każdym się chce,

A tymczasem dla mojej małej księżniczki całuski opiekuńcze już śle.


WYNIKI KONKURSU

Miło mi poinformować, że w konkursie wygrywają:
- Paulina Białowieżec
oraz
-Małgorzata Burlidu.

Nagrodzone panie proszę o wiadomość mailową (mlodamamaopowiada@gmail.com) lub wiadomość na Facebooku (klik) z danymi do wysyłki - imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres mailowy oraz numer telefonu.

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Iwona Hyziak :
  -kochającym kocham swoje szkraby ponad wszystko i zrobiłam dla nich też wszystko
  - na luzie nie przejmuje się gdy maluchy pobrudza się w błocie lub zjedzą coś z podłogi jak spadnie (w granicach rozsądku oczywiście)
  - konsekwentna nigdy nie chwale jednego a drugie karce jeśli nie zasłużyło. Obydwoje są traktowane na takim samym poziomie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. WoW !;-) SUPER ZGŁOSZENIA.
  Ten zestaw również jest bardzo ładny a do tego praktyczny. Miałam okazję testować taki sam zestaw z blogosfery Canpol.

  OdpowiedzUsuń