Pokaż/opisz miłość i wygraj sterylizator

2/08/2018Luty to miesiąc miłości. Obchodzę Walentynki, bo mimo że miłość powinniśmy sobie okazywać codziennie to lubię też takie święta, które pozwalają nam jeszcze bardziej o sobie myśleć.

Dlatego w tym miesiącu mam też dla Was konkurs, którego tematyka jest związana z miłością. Konkurs organizowany jest kolejny raz dzięki uprzejmości Canpol babies. Co tym razem jest do wygrania? Sterylizator oraz zestaw butelek. Tak się ciekawie złożyło, że rok temu testowaliśmy właśnie ten sprzęt. Idealnie nam służył w sterylizowaniu smoczków i gryzaków. Zatem jeśli jesteście ciekawi, jak się sprawdza nagroda oraz jakie przedmioty warto sterylizować to zapraszam Was na wpis z zeszłego roku – klik.

Regulamin konkursu

ZADANIE KONKURSOWE – W komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku (klik) lub w wiadomości mailowej (mlodamamaopowiada@gmail.com) opisz/pokaż miłość pomiędzy rodzicami/rodzicem a Waszymi dziećmi/dzieckiem.

Do udziału w konkursie zachęcam także rodziców oczekujących na pierwszego maluszka. W końcu miłość rozwija się już w ciąży.

Prace będą publikowane na bieżąco w tym wpisie.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 08.02.2018 do 20.02.2018 do 23.59.

Nagroda w konkursie przyznawana jest przez organizatora. Organizatorem jest właścicielka bloga Młoda mama pisze, a sponsorem nagrody Canpol babies. Nagrodą jest 1 zestaw, składający się ze sterylizatora oraz 2 butelek.

Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej 25 lutego w tym wpisie. Zwycięzca ma 3 dni od momentu ogłoszenia wyników na podanie danych do wysyłki (mailowo lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku) – imię i nazwisko, adres wysyłki, adres mailowy, numer telefonu.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzonego naruszenia. 

Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udziału w konkursie przy pomocy kilku kont użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używania w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
e)plagiatu pracy konkursowej. 

Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

Wszystkich uczestników konkursu zapraszam do polubienia fanpage' a organizatora (Młoda mama pisze) oraz sponsora (canpol babies).


Powodzenia

You Might Also Like

1 komentarze