Kolorowe (ulubione) zwierzątka - konkurs z Canpol babies

11/13/2017Czy Wasze dzieci podobnie jak moja córka uwielbiają zwierzęta? Jeśli tak, to w tym miesiącu mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są 2 zestawy Colorful Animals od Canpol Babies.

Z czego składają się zwycięskie zestawy?:

W konkursie wygrają 2 osoby, a każda z nich otrzyma zestaw 4 śliniaczków, termoopakowanie, kubek niekapek i butelkę. Wszystko to opatrzone obrazkami zwierząt, stąd zadanie konkursowe nie mogłoby być inne niż ze zwierzęcym motywem.

U nas zwierzęta dzielą się na KOTKA i „HAU HAU”

Ala uwielbia zwierzęta, ale jako, że na co dzień widzi głównie koty i psy to każde nowe zwierzę jest nazwane „KOTKIEM” albo „HAU HAU”. Bo Ala póki co wie, że kot to kot, ale nie potrafi powiedzieć „miau”. Za to potrafi pięknie szczekać, ale nie mówi jeszcze „piesek”. Myślę jednak, że gdybym miała wybrać, które zwierzę lubi najbardziej to byłby to kot. Z pewnością dlatego, że mamy w domu kotkę i Ala często się z nią bawi.

Teraz zadanie dla Was – to wy pomyślcie jakie zwierzę najbardziej lubią Wasze dzieci i dopiszcie 3 skojarzenia z tym zwierzęciem – może być to coś, co Wam się kojarzy z danym zwierzakiem, ale mogą to być także skojarzenia dzieci.

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe – napisz jakie jest ulubione zwierzę Twojego dziecka i dopisz do zwierzęcia 3 skojarzenia.
Odpowiedzi konkursowe możecie publikować pod plakatem na facebook'u - klik lub wysyłać do mnie zgłoszenie na: mlodamamaopowiada@gmail.com. Prace będą także publikowane na bieżąco tutaj na blogu.


1
. Aby być na bieżąco z przebiegiem i wynikami konkursu zapraszam Cię do polubienia mojego fanpage'a – klik. Zachęcam też do polubienia strony sponsora – Canpol babies.

2. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 13.11.2017 do 02.12.2017 do godz. 23.59. 

3
. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Organizatora.
4. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor, czyli Canpol Babies. 
5. W konkursie zostanie wyłonionych 2 zwycięzców, każdy z nich otrzyma po jednym zestawie Colorful Animals ze zdjęcia.

6
. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. 

7
. Ogłoszenie wyników nastąpi do 3 dni od zakończenia konkursu. Wyniki zostaną opublikowane na blogu oraz w komentarzu do plakatu konkursowego na Facebooku, a zwycięzca ma 3 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na Facebooku do Młoda mama pisze lub na adres mlodamamaopowiada@gmail.com w celu przekazania danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres, mail oraz numer telefonu).

8
. Brak podania wszystkich danych w podanym wyżej terminie będzie skutkować dyskwalifikacją zwycięscy i wyłonieniem kolejnego.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).

10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia. 

11. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
e)plagiatu pracy konkursowej. 

12. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

13. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

Powodzenia!Jakie zwierzęta lubią Wasze dzieci? Jeśli chcecie wygrać zestawy od Canpol babies to czekam na Wasze zgłoszenia. 


Wasze zgłoszenia:

1. Ola Patryk Maśluch
Nasza Kornelia uwielbia wszystkie zwierzaki ale najbardziej WILKI😀😉 na początku myslelismy ze chodzi o psy ale później wszystko się wyjaśniło ze to konkretnie Wilki a najbardziej tego z czerwonego kapturka 😀😜😉 z czym kojarzy nam się wilk? 1) ze stadem - przywództwem 2) z czerwonym kapturkiem 3) z troską( wilczyce świetnie się opiekują młodymi/stada są zzyte. 

2.  Karolina Wypenda
Mój synek najbardziej KURY :D Jak jest u dziadków to karmi je i cały czas bacznie obserwuje.  Z czym się kojarzy ? 1) Znosi pyszne jajka 2) Bazgranie - pisze jak kura pazurem 3 ) Dawidkowi kojarzą się z dziadkami bo jak jeździ do nich to zawsze do nich zagląda :)
3. Anna Kos
Figa! piesek to ulubione zwierzę mojej małej <3 jak widać nawet się do niej przytula. Hania do nikogo nie cieszy się tak jak do Figi, jak chodzimy po domu to nie spuszcza z niej wzroku. początkowo balismy się jak Figa zareaguje na dzieciaczka bo na ogół jest "fałszywa" ale tak samo pokochała Hanie jak my <3 3 skojarzenia z pieskiem..
Przyjaźń to chyba najbardziej pokazuje zdjęcie ale i rzeczywistość <3
Radość - piesek sprawia wiele radości i usciechy nie tylko nam ale również małej,
No i ostatnia rzeczą jest troska - my troszczymy się o pieska a on o nas, najlepszy dowodem jest kiedy nie ma nas w domu to pies szaleje i czeka wiernie na swoich właścicieli, w chorobie cały czas jest przy nas i nie opuszcza na krok jakby wiedziała że źle się czujemy, kiedy płacze to mam wrażenie że ona płacze razem ze mną. Nie wyobrażam sobie życia bez pieska, cieszę się że zaakceptowała moja córeczkę i że Hania tak na nią reaguje z radością. Mam nadzieję że jeszcze z nami trochę pozyje i Hania będzie miała z kim się bawić.
4.  Ewelina Łukawska

Myślałam, że Tosia pokocha pieski czy kotki. Nie interesują ją zupełnie! Wiecie jakie zwierzę skradło jej serce? KOZA :) Uwielbia do niej chodzić i głaskać ją po szorstkiej główce;) Nasze skojarzenia to:
- radość (gdy ją widzi uśmiecha się mocniej niż na mój widok. chyba powinnam być zazdrosna?:)
- marchewka (gdy Tosia daje kozie, która ma na imię Zosia, marchewkę to pałaszuje ją z ogromnym zapałem, co niebywale rozśmiesza córcię;)
- przywiązanie (mimo, że widują się praktycznie codziennie radość ze spotkania jest wciąż taka sama:)


5. Milena Stec 

Nasza Marcela bardzo lubi psa Olka 😍 trzy skojarzenia to :radość, gaworzenie, miłość :) kocha jak Olek tak delikatnie piszczy, wtedy się cieszy, fiurga do niego i gaworzy 👍


 6. Izabela Jurkiewicz

Ulubione zwierzę mojej Marysi to piesek, ale nie każdy i nie byle jaki, lecz... jamnik. Od kiedy Babcia Basia sprawiła sobie takiego pupilka, Marysia jest zafascynowana nie tylko faktem, jak długi potrafi być zwierz ("Mamo, ile lalek pomieściłby na plecach!"), lecz także tym, że pieski noszą... ubranka. Tak więc od kiedy Tik-Tak wszedł do rodziny, Marysia kocha pieski jamniki i, jak twierdzi, zostanie w przyszłości krawcem szyjącym kubraczki dla tejże rasy.
Załączam rysunek ulubionego jamnika w wykonaniu Mamy i Marysi (3 lata). Nasze skojarzenia to: babcia, sen, przyjaźń:)

7. Sylwia Arab

 Ulubionym zwierzątkiem Adasia jest słoń. Bo: 1) kiedy jest ciepło schłodzi go prysznicem z trąby i 2) przyjemnie powachluje swoimi rozłożystymi uszami. A po trzecie przyniesie szczęście w potrzebie ;-) Przyznam, że rozmaite figurki słoni, małe i duże, przywozimy do domu z każdej zagranicznej podróży. W ten sposób powstała u nas całkiem pokaźna kolekcja. Z jednego z nich Adaś uczynił swoim osobistym przyjacielem i kompanem do zabaw.


 8. Daria Więckowska

Ulubionym zwierzątkiem Leosia jest nasz piesek Fado!
Uwielbia go w szczególności wtedy, gdy szczeka, co widać na załączonym filmiku :D
Jakie skojarzenia mam jeśli chodzi o psa?
Empatia - Fado ma jej więcej niż nie jeden człowiek
Opiekuńczość - bo nie spuszcza Leosia z oczu
Szczerość - jego miłość do nas jest prawdziwa, szczera i bez udawania

9. Ewelina Gałdecka

U nas rządzi diplodok. Bo jest duży, roślinożerny i MIŁY. W odróżnieniu od t-rexa, który jest niemiły, bo ma zęby.
10. Ewa Wlaźlik

Ulubione zwierzę mojego dziecka, zwierzę, które jako pierwsze nauczyła się naśladować jest ŚWINKA ;) bo każda świnka w książeczce jest zawsze uśmiechnięta, ma śliczny różowy kolorek i extra chrumka 
11. Hania Zawisza

Ulubione zwierzę mojego synka to królik. Razem kicają po domu... Królik jest puszysty jak poducha, przyjemny w głaskaniu i wybałusza oczy jak mój syn, kiedy coś zbroi.
12. Krawczyk Karolina
Syn uwielbia misie te plyszowe i te praedziwe ;) mi niedźwiedź kojarzy sie z
1. Masza i niedźwiedź swietna bajka
2. Z moim ukochanym misiem z dzieciństwa
3. Z odwaga bo to w kobcy symbol niedźwiedzi


WYNIKI KONKURSU
Miło mi poinformować, że w konkursie wygrały:

1.Karolina Wypenda

2. Ewelina Łukawska

Gratuluję i proszę o wiadomość na maila - mlodamamaopowiada@gmail.com lub w wiadomości na moim fanpage na facebooku z danymi do wysyłki - imię i nazwisko, adres do wysyłki,adres mailowy i numer telefonu.


You Might Also Like

5 komentarze