Konkurs - wygraj misia-szmatkę

2/01/2017Jakie macie sposoby na usypianie Waszego dziecka? I co robicie, by ten sen trwał jak najdłużej? Moja Ala uwielbia swojego lewka – przytulanko-szmatkę. Często towarzyszy jej podczas snu. Jeśli i Wy chcecie obdarzyć Waszego malucha podobną zabawką – zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu:

Czas trwania konkursu – 01.02.2017 – 15.02.2017

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga www.mlodamamapisze.com

2. Sponsorem nagród jest również właścicielka bloga. Konkurs nie jest w żaden sposób prowadzony, finansowany ani popierany przez markę, której nagrodę można wygrać ani przez serwis Facebook.

3. Nagrodą jest miś szmatka 0+, widoczny na zdjęciu.

4. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 18.02.2017

5. Zwycięzca ma 5 dni roboczych (od daty opublikowania wyników konkursu) na podanie danych do wysyłki.

6. Jeżeli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną, to po upływie 5 dni roboczych wyłonię kolejnego laureata.

7. Koszt wysyłki na terenie Polski pokrywa organizator konkursu.

8. Wyboru zwycięzcy dokona właścicielka bloga. Jest to wybór subiektywny, nie podlegający reklamacjom.

9. Konkurs odbywa się na Facebook'u – klik. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe „Mój sposób na idealny sen”. Temat rozumiany szeroko - napisz w jaki sposób usypiasz dziecko lub/i jak sprawiasz, by jego sen trwał jak najdłużej. Możesz też napisać jaki jest Twój sposób na Twój dobry sen - szczególnie jeśli jesteś jeszcze w ciązy. Albo jak zamierzasz usypiać swoje dziecko. Do odpowiedzi możesz dołączyć również zdjęcie/kolaż zdjęć. 
Odpowiedzi publikujecie w komentarzu pod plakatem konkursowym – klik.

10. Konkurs przeznaczony jest dla moich fanów na Facebook'u. Za fanów rozumiem osoby, które polubiły fanpage'a Młoda mama pisze.

11. Będzie mi miło, jeśli udostępnisz post konkursowy oraz zaprosisz kilku znajomych do zabawy.

12. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która ukończyła 18 lat i posiada profil na Facebook'u z danymi zgodnymi z prawdą.

13. Nagroda jest rzeczowa, nie można wymienić ją na wartość pieniężną.

14. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w konkursie, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za działania organizatora konkursu.

15. Każdy może zamieścić tylko 1 zgłoszenie, w przypadku większej liczby zgłoszeń z 1 profilu pod uwagę będzie brane zgłoszenie dodane najwcześniej.Zapraszam do udziału w konkursie. Powodzenia!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Zwycięzcą zostaje....Pan Sebastian Liro!

Gratuluję i proszę o skontaktowanie się ze mną w celu podania adresu do wysyłki. Na dane czekam do 22 lutego. Jednocześnie przypominam, że trwa jeszcze konkurs, w którym do wygrania jest pojemnik na zabawki/drobiazgi - klik


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Ładny misio :P Ale u nas pluszaków już za dużo, a młoda się jeszcze nie urodziła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny konkurs, życzę powodzenia uczestnikom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim sposobem na usypianie Jaśka jest szumiś. Ma dwa lata i odkąd się urodził ten miś załatwia sprawę w max 2 minuty. Cudowna sprawa! Żałuję że nie miałam przy pierwszym dziecku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana przytulanka :) niestety każdy maluch jest inny, mamy podobną myszkę i Karol niestety zbytnio jej nie polubił. Aktualnie podczas ząbkowania woli twardsze grzechotki i seler :D. A jak zasypiamy? Ostatnio cieżko, na leżąco, przy piersi, tylko i wyłącznie. Ząbki robią swoje. Pozdrawiamy cieplutko! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna przytulanka dla jakiegoś malutkiego dzidziusia

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna "szmatka" - takie miśki, które można ze sobą wszędzie zabrać są najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba każde dziecko uwielbiam misie i u mnie również doskonale sprawdzał się szumiący miś do spania. Doskonale jego działanie zostało opisane na stronie https://whisbear.com/pl/blog/blizej-biznesu-szumiacy-mis-ktory-pomaga-zasypiac/ i muszę przyznać, że jak dla moich maluszków sprawdzał się on znakomicie.

  OdpowiedzUsuń