Konkurs z zabawkami Canpol babies

11/12/2016Dzieci uwielbiają zabawki. I nigdy nie uważają, że mają ich za dużo. Jeśli chcecie powiększyć kolekcję zabawek waszych pociesz o 3 gadżety marki Canpol Babies to zapraszam do udziału w konkursie.

Do wygrania są 2 zestawy zabawek „Forest Friends”. W skład każdej z 2 nagród wchodzą:

Pluszowa zabawka edukacyjna – posiada 2 elastyczne gryzaki, lusterko oraz materiały o różnej teksturze. Grzechotka pluszowa – mięciutka zabawka w żywych kolorach i ze zróżnicowanymi kształtami.Pluszowa zabawka z piszczałką – lekka zabawka z piszczałką, gryzaczkiem oraz szeleszczącym materiałem.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnicy w czasie trwania konkursu zgłaszają jedną pracę na temat "Pierwsza/ulubiona zabawka mojego dziecka”.

2.
Pracę konkursową w formie opisu słownego lub/oraz fotografii (jedno zdjęcie, technika forma dowolna, dopuszczone są prace plastyczne itp. ) należy umieścić w komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku (tutaj)  lub przesłać na adres mlodamamaopowiada@gmail.com (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na fb podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika. Prace konkursowe będę publikować pod tym postem na blogu. 
3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia mnie na Facebooku – klik.

4. Im więcej osób weźmie udział w konkursie tym większe szanse, że zorganizuję kolejne konkursy, dlatego proszę o udostępnienie informacji o konkursie.

5. Miło mi będzie jeśli zaprosić do zabawy swoich znajomych.

6. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 12.11.2016 do 28.11.2016 godz. 23.59. 
7. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

8
. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Organizatora.
9. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol Babies. 
10. W konkursie zostanie wyłonionych 2 zwycięzców, każdy z nich otrzyma po jednym zestawie, składajacym się z 3 zabawek Canpol Babies.

11
. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. 
12. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostaną wybrane 2 zwycięskie prace.
13. Ogłoszenie wyników nastąpi do 3 dni od zakończenia konkursu. Wyniki zostaną opublikowane na blogu oraz w komentarzu do plakatu konkursowego na Facebooku.
14. Zwycięzca ma 5 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się w wiadomśsci prywatnej na Facebooku do Młoda mama pisze lub na adres mlodamamaopowiada@gmail.com w celu przekazania danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres, mail oraz numer telefonu).

15
. Brak podania wszystkich danych w podanym wyżej terminie będzie skutkować dyskwalifikacją zwycięscy i wyłonieniem kolejnego.
 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).
  17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
  18. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
  e)plagiatu pracy konkursowej.
  19. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
  20. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
  21. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

Powodzenia! 


Nadesłane prace: 

1. Ewelina Rola 


Ulubioną zabawką mojej córeczki Julki jest różowa, pluszowa grzechotka żyrafka. Jest jej pierwszą zabaweczką, którą dostała od Cioci. Grzechotka jest różowa, milutka i delikatnie dzwoni gdy się nią potrzaśnie. Żyrafka przyjaźnie uśmiecha sie do dziecka. Od pierwszych dni córeczka wodziła za nią oczkami, z biegiem czasu brała ją w raczki i bawiła sie nią. I choc ma dużo zabawek ta jest tą jedną najlepszą, która zawsze i wszędzie jest z nami:)
2. Ewelina Sałop 


Ulubione zabawki-maskotki-Nadii.Wszędzie z nimi.Nawet na balkon musi z niminwychodzić
3. Joanna Nowakowska
Na zdjęciu Mania i jej ukochany miś pyś :) Mania powalczy o zabawki dla swojej siostrzyczki w brzuszku, bo aktualnie ma fazę, że wszystko " dla Tosi"
4. KropeczkaMoja


 Witam zgłaszamy się do konkursu, choć moja córeczka jeszcze w brzuszku u mnie mieszka, ale już w poniedziałek będzie z nami przez cc. To moja pierwsza ciąża dlatego z obawy, że nie "złapie zakrętu" po porodzie i nie zdążę do 28 robimy to teraz :) liczymy , że nasze zgłoszenie nie zostanie odrzucone :) :) a na zdjęciu nasza kochana Emilka z pierwszym misiem, który już na nią czeka :) A maskotki grzechotki firmy Canpol na pewno byłby dla niej super zabawką :) serdecznie pozdrawiamy

5. Iza Grzegorz Mich 
Nasza mała Pysia uwielbia swojego różowego misia !6. Izabela Witkowska 
Żółwik to ulubiona zabawka naszego synka. :) To jego życiowy towarzysz, z którym się nie rozstaje


7. Zuza Bielecka Moje Maleństwo dopiero co przyszło na świat, ale ma już swoją ukochaną zabawkę. Jej losy są dość burzliwe. Wypatrzyłam ją w jednym z... second handów. Pluszowa, różowa szmatka z głową króliczka, leżała smutno w koszu z bielizną. Po prostu musiałam ją uratować, a waga wyceniła jej los na całe 67 groszy... ;-) W domu porządne pranie i prasowanie pomogły doprowadzić króliczka do świetnego stanu. Ale dlaczego córa tak go lubi? Przyszła na świat w wyniku cesarskiego cięcia, więc od razu po zabiegu nie mogłam jej "kangurować" tak długo, jak bym chciała. Ale przezornie wcześniejszych kilka godzin spędziłam wtulona w tego właśnie króliczka, żeby przeszedł moim zapachem. Dzięki temu córeczka, choć kilka minut po zabiegu została zabrana, miała przy sobie coś, co pachniało mamą. Wierzę, że dzięki temu czuła się choć trochę mniej osamotniona, zresztą cały czas obecność różowego przyjaciela ma na nią kojący wpływ. Tym samym króliczek "z odzysku" w piękny sposób odwdzięcza się za wyłowienie go z kosza i danie drugiej szansy.


(przepraszam za jakość zdjęcia, ale panie na bloku pooperacyjnym ścigają za używanie telefonu ;-))8. Sylwia MoskałaUlubioną zabawką mojej córci jest sowa-pozytywka. Kupiliśmy ją kilka miesięcy temu. Towarzyszy nam praktycznie zawsze na spacerach, wyjazdach. Pomaga Julci zasnąć , szczególnie w obcych miejscach (np gdy jesteśmy u kogoś w gości). Ja, mama bardzo ją lubię, bo ma wyraziste kolory, zróżnicowane struktury materiałów, przyjemną melodyjkę i wiem, że dzięki temu pobudza zmysły mojego maleństwa. Julka lubi ją przytulać, ciągnąć za włącznik pozytywki, a nawet gryźć. Wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną (serduszko stópkami córci, a synek dołożył swoją cegiełkę, by pomóc wygrać nam zestaw dla siostrzyczki i pokolorował sowę)


9. Katarzyna Stańko

Ulubioną zabawką mojego synka jest żyrafa Sophie. Otrzymaliśmy ją od mojej przyjaciółki z Francji. Synek lubi miętolić w buzi jen nogi, a najbardziej uwielbia dawać jej całuski w buzię


10. Ala Janosik

U córci ulubionymi zabawkami są gryzaczki które lubi wkładać do bluzki


11. Marta Bujak 

M-ałej Kornelii ulubioną zabwką jest cabrio zielone,
Ł-adne i już ma mnóstwo godzin wyjeżdżone.
O-dlotowa jest ta zabawka
D-latego, że dla taty to też fraidowa sprawka.
A-ż zbyt długo czasami podróże trwają.

M-ała kierowczyni i tata pilot o czasie zapominają,
A-ż czasmi przy zabawie usypiają.
M-otoryzacyjna zabawką to sposób jedyny
A-żeby Kornelia w miejscu usiedziała pół godziny.

P-omocą to jest dla mamy ogromną,
I- czasami też szansą na relaksu chwilę drobną.
S-zkoda tylko, że czasmi tata z rozpędem pilotując
Z-derzy się z meblem, lekko go psując
E-uforii córki jednoczenie dokładajac:)

Kornelia to Chrześnica moja i już za duża jest na zabawki, które są do wygrania, ale gra dla swojego rodzeństwa ciotecznego:)12. Marzena Mynarska

Ulubiona zabawka mojej Mai jest miś;)

13. Natalia Wybraniec 

Ulubiona zabawka coreczki jest syrenka  Tak bardzo ja przytula i uwielbia sie z nia kapac.Gramy o zestaw zabawek dla rodzenstwa  


14. Asia Pinocy Wybraniec 

ciastek ulubiony i ściskany milion razy dziennie :D

15. Ola Vit

Oto Kudłacz. Ulubiony piesek mojego synka. Właśnie obchodzi 3 urodziny (Kudłacz, bo syn już ma 3,5). Jest już tak wyświechtany, że nie wiem, jak długo jeszcze pociągnie. Oby dał radę jeszcze jakiś czas ;-)


16. Małgorzata Gromek

krystianek lubi na razie wszystkie zabawki. W szczegulnosci je zjadac :p a tu takie smakolyki do wygrania :) wiem zglaszamy sie i my :)


17. Anna Mierzwińska 

Zabawek nasz Synek nie ma jeszcze zbyt wiele
ale on i zajączek Miluś to są prawdziwi przyjaciele!
Dnia każdego nowe przygody wspólnie mają,
co chwilę razem psocą i coś nowego odkrywają!
Choć Zajączek to jest maskotka pluszowa,
on w swym zabawkowym ciele uczucia chowa!
Potrafi wysłuchać i nigdy o nic nie pyta,
on chyba w myślach naszych wszystko czyta!
Jest taki miękki w dotyku i milutki
że przy nim znikają nam wszystkie smutki!
Jest idealną przytulanką na wieczorne chłody
Na jesień, mroźną zimę i inne niepogody!
Nasz Synek traktuje Zabawkę z czułością
i zawsze cieszy się Zajączka obecnością!
I przy nim czuje się bardzo bezpiecznie
wycisza się, zasypia i jest mu bajecznie!
A gdy na spacer z Synkiem idziemy,
Milusia obowiązkowo ze sobą wszędzie bierzemy!
Gdy czekanie gdzieś w kolejce to dłuższa chwila,
Zajączek nam ten czas zawsze skutecznie umila!
I gdy choroba się do nas skądś przypałęta
Miluś wiernie towarzyszy i o nas pamięta!
Jest z nami od rana do wieczora i noc całą
bo Miluś jest Zabawką ulubioną i wspaniałą!
Tak opowiadać o nim można by długo i wiele,
ja dodam tylko, że on i nasz Synek to nierozłączni przyjaciele! <3


18. Sylwia Borowa 

Ulubioną zabawką Igorka jest jego ukochany smoczek. Pilnuje go dzielnie dniem i nocą

19. Sylwia Cichoń 

Piesiaczek to ulubiona zabawka synka
Mojego małego Benjaminka
Od pierwszych miesięcy się znają
Nawzajem bardzo siebie kochają
Piesiaczek jest z synkiem wszędzie
Już na zawsze tak będzie
Przy posiłkach mu towarzyszy
Jego słodkie chrapanie też słyszy
Każdy spacer czy wspolna zabawa
To dla nich zawsze jest super sprawa
Synek ma swego przyjaciela
Który go zawsze rozwesela
To już nie zabawka - a członek u nas w domu
Mój Benjaminek nie odda go nikomu!!! :-)


20. Izabela Surynowicz

Moj maluszek uwielbia swoją pierwszą grzechotkę i do tego swojego pierwszego misia w postaci myszki która musi z nim być wszędzie nawet urządza z nią wędrówki w koło łóżeczka kiedy się on obkręca ona razem z nim, grzechotka widoczna na zdjęciu to właśnie pierwsza grzchotka która również wszędzie wędruje z naszym synkie. Najlepsza zabawka do gryzienia mimo 50innych gryzaków


21. Ewelina Borek

Ulubiona zabawka mojego synka to przytulanka zajączek. Nigdy bez niej nie zasnie ;)


22. Błażej Lubszczyk 

Hanula i jej przyjaciel lewko :)

Nasza 7 miesięczna córka spośród wielu zabawek wybrała sobie właśnie grającego,świecącego i jeżdżącego ma kółkach lwa. Wcześniej zabawka należała do starszego brata. Troskliwy braciszek chętnie oddał zabawkę swojej siostrzyce i teraz wspólnie zaczynają się bawić :)


23. Patrycja Jagielska

Jestem Pola mam 10 miesięcy 
Na zdjęciu moje ulubione zabaweczki 24. Andżelika Nadobnik


Ta różowa ,plastikowa i niepozorna zabaweczka jest mojej córeczki najbardziej ulubioną.Cała frajda polega na tym ,aby najpierw znaleźć a potem pociągnąć za sznureczek.Uwielbia to robić,aby usłyszeć odgłos kręcących się kółeczek.Po prostu "mała rzecz a jak cieszy".


25. Roxana Podgórska 

Szymonek uwielbia księżyc!
Jest to jedyna zabawka która jeszcze mu się nie znudziła pomimo ze była jego pierwszą pluszową pozytywką :-)
Początkowo pozytywka byla "uspokajaczem" przy kolkach, a teraz najlepszą niezmordowaną- wielokrotne obśliniona - przy ząbkowaniu- zabawką :-)


26. Kamila Grabania 

Ulubione zabawki mojego szkraba to wszystkie te które można włożyć do buźki :) Nie ma znaczenia co to, ważne że uda się to zmiętosić i wcisnąć do buzi. Dodatkowo Maluszek uwielbia oglądać siebie w lusterku które jest zawieszone nad nim na macie edukacyjnej27. Kasia Krajewska

Pięknego misia Emilka dostała,
Ledwo dwa dni życia swojego miała
Uwielbia go po dzień dzisiejszy
Są razem w każdej sytuacji
Z nim dla niej świat jest piękniejszy
A bez niego nawet nie zje kolacji
Kocha go bardzo i bawi się z nim

Miło, beztrosko płyną im dni
I spójrz na pierwsze litery proszę Cię
Świetnie! "Pluszak Miś" i u Was pojawił się

28. Paweł Dudek 

Ulubiona zabawka mojego Synka
to nie pluszowy miś, piesek, sowa czy żyrafka,
to nie samochodzik, nie piłka i nie klocki...

to PUSZKA
Taka puszka po czarnej herbacie, kiedyś dostaliśmy ją od cioci...
Ale nie jest to do końca taka zwykła puszka... ona ma niesamowity dar uspokajania naszego Maluszka.
Ma w sobie duszę i wmontowany mechanizm pozytywki
I choć nasz Bąbelek jeszcze nie mówi to w akompaniamencie puszki uwielbia śpiewać i to mu się nie nudzi...
Z resztą posłuchajcie sami


(Film do obejrzenia na moim fapagu - tutaj


29. Justyna Witek 

Ulubiona zabawką jest mis bum który jest wielki jak Marcelinka sama można się z nim wygłupiać i zawsze jest świetna zabawa . A bawimy się o nagrodę dla 3 tygodniowego braciszka by Mikołaj przyniósł mu pierwsze zabaweczki. 💓30. Edyta Wiśniewska


Ulubioną zabawką mojej kruszynki,
są własnoręcznie uczyte przeze mnie pacynki!
Są kolorowe, miękkie bo wypchane watą,
i nie objawiają się żadnych emocji stratą!
Uszyte z ubranek które się podziurawiły,
i skarpetek które na stópki już nie wchodziły,
są kolorowe, z łatek, pełne radości i werwy,
którymi moja kruszynka bawi się bez przerwy!
Nie mają funkcji grania, ani grzechotki,
jednak idealnie robią Niuni mojej gilgotki.
Mają miejsce na palce, ich rączki wtedy ożywają,
dzięki czemu idealne zabawy dla dziecka mego mają!

To dwa Misie,każdy inny, każdy wyjątkowy,
który podczas zabawy jest odlotowy.
Do tulenia, kochania, spania i opowiadania,
do uspokajania, bawienia się i usypiania !
Mają odstające uszy, każde w innym kolorze,
i wielkie noski , każde w innym wzorze!
Mają uśmiechy z nici, oczka z kilki dratwy,
bawią się nimi nawet rodzeństwa mego dziatwy!
Takiej maskotki nie da się kupić, ona wysłucha,
na krzyki dziecka nigdy nie jest głucha!
Jej dotyk, jej przytulenie łagodzi smutki i krzyki,
powoduje uśmiech na twarzy i radości okrzyki!

C CUDOWNE jednak są tu zabawki do wygrania
A ATRAKCYJNE kolory i inne funkcje grzechotania
N NATURALNIE nic nie zastąpi zabawek pacynek
P PIEKNIE jednak prosi o Nie mój mały rodzynek!
O ORYGINALNE kolory, ciekawe wykonanie
L LEKKIE i przyjemne byłoby z nimi zabawianie.

B BAJKOWE zabawki kradną serce maluszka
A ATRAKCYJNE są już zaraz po wyjściu z brzuszka
B BOBASY je uwielbiają, mój drugi właśnie czeka
I I tak z przyjściem na świat,jeszczechwile zwleka,
E EEKT? Czeka na te kolorowe wspaniałości
S SERCEM proszę, niech ten zestaw u mnie zagości.

Młoda mama pisze dziękuję za możlwość podzielenia się z czytelnikami ulubioną, ręcznie przeze mnie robioną pacynką mojej kruszynki !

31. Lidia Jędrychowska

Misio ze mną zawsze jest nawet wtedy kiedy śpię


32. Patrycja Głóg

PANDA :):):):) Ukochana zabawka dzieciństwa córci, teraz czas na przytulanki dla jej braciszka, który zaraz do nas wyjrzy:)33. Patrycja Sadło

pierwsze, poważne zabawki , które stały się ulubionymi --> pełniące także funkcję leżanki 
34. Magdalena Matyja

Mój Tygrysek, Mój Kochany,
Jest przeze mnie bardzo chętnie dziamdziany.

Towarzyszy mi od moich narodzin,
Nie rozstaje się z Nim podczas częstych odwiedzin.

To mój wierny Kompan podczas codziennych zabaw,
Robię do Niego śmieszne minki i Tatuś i Mamusia mają ze mnie ubaw.

Jest niezastąpiony podczas zasypiania,
Bez Niego nie jestem skory do Mamusinego usypiania.

Jest moją pierwszą przytulankową Miłością,
Zawsze kiedy mam Go blisko śmieję się z radością!

Oluś ;)

Ps.
Bardzo chciałbym się pobawić takimi pięknymi zabawkami…
Może Święty Mikołaj sprawi mi niespodziankę przed moimi pierwszymi Świętami <3

W konkursie nadesłaliście 34 prace. 3 dostałam na maila, pozostałe zgłaszaliście pod plakatem konkursowym na Facebooku. 

Wyniki: 

Zwycięzcami konkursu zostają:

1. Zuza Bielecka 

oraz 

2. Anna Mierzwińska 

Proszę obie Panie o skontaktowanie się ze mną w celu podania danych do wysyłki (adres zamieszkania oraz numer telefonu). Możecie to zrobić poprzez wiadomość na facebooku - tutaj lub poprzez wiadomość mailową - mlodamamaopowiada@gmail.com 

Gratuluję i zachęcam do śledzenia mojego bloga - trwa jeszcze 1 konkurs, a kolejne pojawią się niebawem! 
 


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Mam kilka zabawek z Canpola w podobnym klimacie i moja Zosia uwielbiała się nimi bawić :) teraz jest już troszkę za duża na takie zabawki, ale zachęcam wszystkich do udziału w konkursie! Warto mieć takie cacuszka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te zabawki są genialne. Moja Ala też jest trochę za duża, ale myślę, że nie obraziłaby się, gdyby takie dostała i chętnie by się nimi bawiła. A jeśli masz mniejsze dzieci w rodzinie lub wśród znajomych to zawsze można powalczyć o prezent dla nich ;)

   Usuń
 2. Konkurs super :) i nagrody wspaniałe! życzę powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co prawda znam firmę tylko z nazwy, bo mieszkam za granicą i we Włoszech nie można dostać produktów Canpola, ale jak będę w Polsce, to się zaopatrzę, bo bardzo mi się podobają i moje dzieci na pewno będą nimi zachwycone :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej! Ale fajny konkurs! A czy mogę wysłać pierwszą zabawkę mojego dziecka do konkursu a wziąć udział z myślą o innym dziecku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że tak ;) Nagrodą można obdarować inne dziecko, jeśli Pani jest już za duże. Gorąco zapraszam do udziału

   Usuń
 5. Moje dzieciaki uwielbiały piszczące maskotki z Canpola. Idealnie mieściły się w rączkach i były zakończone poręcznymi gryzakami - tak jak ten niebieski miś, tylko my mieliśmy zieloną żyrafę... albo smoka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, świetna recenzja ;) Widzę, że naprawdę warto powalczyć o te zabawki

   Usuń
 6. Mój syn jak był malutki bardzo lubił takie zabawki😊Bardzo fajne nagrody😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja córka ma 8 miesiećy i w sumie nadal lubi takie zabawki

   Usuń