Canpol BlogoSfera - zostań testerką lub organizatorką konkursu z Canpol Babies

10/12/2016Jak co miesiąc, tak i teraz Canpol dba o blogujące mamy. Do końca października można zgłaszać się do kolejnej edycji BlogoSfery.

Na czym polega BlogoSfera?

Jeśli posiadasz bloga, możesz zgłosić się do udziału w BlogoSferze Canpol Babies. Co miesiąc Canpol wybiera 10 blogerek/ów, którzy przetestują dane produkty firmy oraz 10 organizatorów konkursu z nagrodami od Canpol. Można zgłosić się do obu akcji lub do jednej wybranej.

Czy masz szansę?

Uwielbiam Canpol Babies. Przede wszystkim za jakość i pomysłowość ich produktów. Doceniam także ich działania marketingowe. A oni doceniają blogujących rodziców! Na testerów i organizatorów konkursów wybierają nie tylko bardzo znane blogi. Dają szansę także tym początkującym, o czym świadczy to, że we wrześniowej edycji zostałam w gronie wytypowanych uczestników do testowania produktów. Aktualnie czekam na przesyłkę zestawu „Toys”. Alicja jest aktualnie na przełomowym etapie, jeśli chodzi o naukę picia z kubeczka. Jeszcze u nas dominuje butelka, ale pomału uczy się pić z innych kubków. Zobaczymy, jak pójdzie jej nauka korzystania z kubka-niekapka z serii „Toys”.

Co do wygrania w tej edycji?

W październiku Canpol Babies proponuje zestaw „Forest Friends”, składający się z 3 kolorowych zabawek:

Pluszowa zabawka z piszczałką 0+Grzechotka pluszowa 0+oraz

Pluszowa zabawka edukacyjna 0+

Tych zabawek jeszcze nie mamy, ale jestem pewna, że dzieci je uwielbiają tak, jak wszystkie zabawki od Canpolu. A to Ala z grzechotką z tej firmy:Trzymajcie za mnie kciuki. W poprzedniej edycji zostałam testerką. Może teraz uda się wygrać możliwość organizacji konkursu? Chętnie obdarowałabym Was takimi zabawkami.


Ja już zgłosiłam się do październikowej edycji BlogoSfery. Ty też możesz to zrobić – klik.  

You Might Also Like

3 komentarze