Współpraca z Canpol Babies

7/26/2016Chociaż bloga prowadzę od niedawna to całkiem dużo osób tu zagląda. Postanowiłam to docenić i powalczyć o organizację konkursu na moim blogu we współpracy z Canpol Babies.

Canpol Babies co miesiąc wybiera kilka blogów, które zorganizują dla swoich fanów konkurs. Nagrodami są oczywiście produkty znanej firmy dziecięcej. Aby mieć możliwość przeprowadzenia konkursu wystarczy zarejestrować się na stronie Canpol Babies oraz zgłosić chęć udziału w projekcie Blogosfera. Można to zrobić klikając tutajDlaczego konkursy z Canpol Babies?

O tej firmie usłyszałam dopiero, gdy zaszłam w ciążę. Nagle zorientowałam się, jak wiele produktów posiadają w swoim asortymencie. Znaczek „Canpol Babies” można znaleźć na wielu grzechotkach, książeczkach i butelkach. Nawet się nie obejrzałam a w moim domu pojawiły się zabawki od Canpol Babies, termometr do wody, wkładki laktacyjne, biustonosze do karmienia piersią. Hitem jednak stała się karuzela Canpol Babies Piraci. Może bardziej chłopięca, ale moja Alicja ją uwielbia. To była pierwsza zabawka, do której głośno się śmiała. Posiadając wiele produktów tej firmy jestem pewna ich jakości. Dlatego wiem, że jeśli uda mnie się zorganizować konkurs to nie powstydzę się za oferowane nagrody.
Zgłoszeń swojego bloga do przeprowadzenia konkursu można dokonywać do końca lipca. Trzymajcie kciuki, żeby Canpol Babies wybrał właśnie mnie. Wtedy będziecie mogli liczyć na konkurs na moim blogu.


Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi nowymi wpisami to zapraszam do polubienia mojego fanpage'a na Facebooku - klik lub do zaobserwowania konta na Instagramie - klik

You Might Also Like

0 komentarze